Puchar Polski chłopców w piłce ręcznej (MP) - Kielce 2007r
Zaliczone wyniki z półfinałów
SKS "Orlik" Brzeg - UKS " Dziewiątka" Legnica 25 - 21
MKS "Nielba" Wągrowiec - AZS AWF Gorzów
Wielkopolski
27 - 27
MKS "Krakus" Kraków - WLKS "Świt" Wolica
25 - 17
UKS "Wilanowia" Warszawa
- LKS "Dąb" Dąbrowa
Białostocka
34 - 18
Dzień pierwszy 15.06.2007r.
WLKS "Świt" Wolica - UKS "Wilanowia" Warszawa 20 - 28 (10 - 11)
WLKS "Świt" Wolica: Zimoch
Filip/11/, Chodur Maciej/5/, Chrabąszcz Szymon/2/, Rączka Maciej/2/.
Kary: 12 min.
UKS "Wilanowia" Warszawa:
Tadrzak Jacek/8/, Machalski Rafał/5/, Mazur Julisz/5/, Kruszewski Adrian/3/,
Przybysz Wiktor/3/,
Żochowski Michał/2/, Graz Ozimek Jordi/1/, Wolniewicz Aleksander/1/.
Kary:10 min.
MKS "Krakus" Kraków - LKS "Dąb" Dąbrowa Białostocka 27 - 19 (15 - 12)
MKS "Krakus" Kraków:
Młynarczyk Łukasz/9/, Malinowski Krystian/8/,Uryga Alan/4/, Szopa Marcin/3/,
Szeląg Damian/3/.
Kary: 10 min.
LKS "Dąb"
Dąbrowa Białostocka: Bielawski Maciej/10/, Lewkowicz Filip/5/, Choroszewicz Wojciech/2/, Kiejko
Marcin/2/.
Kary:
2 min.
MKS "Nielba" Wągrowiec - UKS " Dziewiątka" Legnica 22 - 24 (12 - 17)
MKS "Nielba" Wągrowiec: Pacała
Mateusz/7/, Westwal Krzysztof/6/, Gasiorek Paweł/3/, Szpis Bartosz/3/,
Przybylski Przemysław/2/, Popadowski Adrian/1/.
Kary: 8 min.
UKS " Dziewiątka" Legnica: Skoczylas Michał/8/, Bartłomiejczyk Daniel/5/,
Szaynowski Szymon/5/,
Głód Mateusz/2/, Lis
Mateusz/2/, Gorczyca Dawid/1/, Pasieczny Bartosz/1/.
Kary: 14 min.
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - SKS "Orlik" Brzeg 22 - 22 (14 - 8)
AZS AWF
Gorzów Wielkopolski: Gintoft Tomasz/9/, Jaśkowski Marcin/7/,
Baraniak Marek/4/, Domagała Kamil/1/,
Lewandowski
Mateusz/1/.
Kary: 8 min.
SKS "Orlik" Brzeg:
Adwent Kamil/6/, Daniel Łukasz/6/, Ignatowicz Adam/4/, Ciosek Adam/2/,
Krysieniel Błażej/2/,
Sobczyk Patryk/1/, Kołodziejczyk
Jarosław/1/.
Kary: 14 min.
TABELA GRUPY A
1. SKS "Orlik" Brzeg 2 3 47:43 2. AZS AWF Gorzów Wielkopolski 2 2 49:49 3. UKS " Dziewiątka" Legnica 2 2 45:47 4. MKS "Nielba" Wągrowiec 2 1 49:51
TABELA GRUPY B
1. UKS "Wilanowia" Warszawa 2 4 62:38 2. MKS "Krakus" Kraków 2 4 52:36 3. WLKS "Świt" Wolica 2 0 37:53 4. LKS "Dąb" Dąbrowa Białostocka 2 0 37:61
Dzień drugi 16.06.2007r.
UKS " Dziewiątka" LegnicaAZS - AWF Gorzów Wielkopolski 20 - 26 (13 - 13)
UKS " Dziewiątka" Legnica: Bartłomiejczyk Daniel/10/,
Skoczylas Michał/6/, Szaynowski Szymon/2/,
Lis Sebastian/1/, Głód Mateusz/1/ .
Kary: 12 min.
AZS AWF
Gorzów Wielkopolski: Gintoft Tomasz/12/, Jaśkowski Marcin/4/,
Baraniak Marek/3/, Kaczmarek Arkadiusz/3/,
Lewandowski
Mateusz/3, Nuszkiewicz Damian/1/.
Kary:
6 min.
SKS "Orlik" Brzeg - MKS "Nielba" Wągrowiec 20 - 21 (10 - 13)
SKS "Orlik" Brzeg: Adwent Kamil/4/, Ignatowicz
Adam/4/, Daniel Łukasz/3/, Krysieniel Błażej/3/,
Sobczyk Patryk/3/, Ciosek Adam/2/, Salak Łukasz/1/.
Kary: 10 min.
MKS "Nielba" Wągrowiec: Pacała
Mateusz/13/, Szpis Bartosz/3/, Westwal Krzysztof/3/, Skrzypczak Petryk/1/,
Popadowski Adrian/1/.
Kary:
4 min.
LKS "Dąb" Dąbrowa Białostocka - WLKS "Świt" Wolica 28 - 34 (12 - 16)
LKS "Dąb"
Dąbrowa Białostocka: Bielawski Maciej/8/,
Radziwon Filip/8/,Pers Dawid/4/, Choroszewicz Wojciech/3/, Kiejko
Marcin/3/,
Ciura Łukasz/2/.
Kary:
4 min.
WLKS "Świt" Wolica: Zimoch
Filip/14/, Chodur Maciej/10/, Chrabąszcz Szymon/5/, Rączka Maciej/3/, Pyczek
Dawid/2/.
Kary: 14 min.
UKS "Wilanowia" Warszawa - MKS "Krakus" Kraków 20 - 15 (11 - 8)
UKS "Wilanowia" Warszawa:
Tadrzak Jacek/8/, Kruszewski Adrian/5/,
Mazur Julisz/2/, Graz Ozimek Jordi/1/,
Machalski Rafał/1/, Przybysz Wiktor/1/, Wolniewicz
Aleksander/1/, Żochowski Michał/1/.
Kary:
6 min.
MKS "Krakus" Kraków:
Malinowski Krystian/7/, Szeląg Damian/3/,
Młynarczyk Łukasz/2/,Szopa Marcin/2/, Pluta Artur/1/.
Kary: 12 min.
TABELA GRUPY A
1. AZS AWF Gorzów Wielkopolski 3 4 75:69 2. MKS "Nielba" Wągrowiec 3 3 70:71 3. SKS "Orlik" Brzeg 3 3 67:64 4. UKS " Dziewiątka" Legnica 3 2 65:73
TABELA GRUPY B
1. UKS "Wilanowia" Warszawa 3 6 82:53 2. MKS "Krakus" Kraków 3 4 67:56 3. WLKS "Świt" Wolica 3 2 71:81 4. LKS "Dąb" Dąbrowa Białostocka 3 0 65:95
Dzień trzeci 17.06.2007r.
UKS " Dziewiątka" Legnica - LKS "Dąb" Dąbrowa Białostocka 29 - 26 (13 - 12)
UKS " Dziewiątka" Legnica: Bartłomiejczyk Daniel/11/, Szaynowski Szymon/5/,
Lis Sebastian/3/, Pasieczny Bartosz/3/,
Skoczylas Michał/3/,
Lis Mateusz/2/, Piątek Patryk/2/.
Kary: 16 min.
LKS "Dąb"
Dąbrowa Białostocka: Bielawski Maciej/13/,
Lewkowicz Filip/7/,Kiejko Marcin/2/, Ciura Łukasz/2/,
Choroszewicz Wojciech/1/,
Sotnik Daniel/1/.
Kary:
2 min.
SKS "Orlik" Brzeg - WLKS "Świt" Wolica 31 - 24 (17 - 13)
SKS "Orlik" Brzeg: Daniel Łukasz/10/,
Ciosek Adam/9/, Ignatowicz Adam/4/, Sobczyk Patryk/3/,
Mularski Dawid/2/, Adwent Kamil/1/, Rokitnicki Krystian/1/, Salak Łukasz/1/.
Kary:
8 min.
WLKS "Świt" Wolica: Zimoch
Filip/11/, Chrabąszcz Szymon/6/, Rączka Maciej/4/, Chodur Maciej/2/, Pyczek
Dawid/1/.
Kary: 8 min.
MKS "Nielba" Wągrowiec - MKS "Krakus" Kraków 18 - 20 (11 - 12)
MKS "Nielba" Wągrowiec: Pacała
Mateusz/9/, Westwal Krzysztof/4/, Gąsiorek Paweł/3/, Popadowski Adrian/1/,
Szpis Bartosz/1/.
Kary:
2 min.
MKS "Krakus" Kraków:
Młynarczyk Łukasz/7/, Malinowski Krystian/6/, Szeląg Damian/3/, Uryga Alan/2/,
Dźwigała Krystian/1/, Szopa Marcin/1/.
Kary:
4 min.
AZS AWF Gorzów Wielkopolski - UKS "Wilanowia" Warszawa 27 - 31 (11 - 20)
AZS AWF
Gorzów Wielkopolski: Gintoft Tomasz/15/, Jaśkowski Marcin/5/,
Purol Kamil/4/, Lewandowski
Mateusz/2/,
Kaczmarek Arkadiusz/1/.
Kary:
6 min.
UKS "Wilanowia" Warszawa:
Machalski Rafał/6/,
Mazur Julisz/6/, Tadrzak Jacek/6/,Przybysz Wiktor/4/,
Graz Ozimek Jordi/2/, Kruszewski Adrian/2/, Żochowski Michał/2/,
Adamczyk Jędrzej/1/,
Czerucki Filip/1/, Marszał Mateusz/1/. Kary:
10 min.
TABELA KOŃCOWA
1.
UKS "Wilanowia" Warszawa
2. AZS AWF Gorzów Wielkopolski
3. MKS "Krakus" Kraków
4. MKS "Nielba" Wągrowiec
5. SKS "Orlik" Brzeg
6. WLKS "Świt" Wolica
7. UKS " Dziewiątka" Legnica
8. LKS "Dąb" Dąbrowa Białostocka
Wyróżnieni najlepsi zawodnicy poszczególnych drużyn
UKS "Wilanowia" Warszawa
- Tadrzak Jacek
AZS AWF Gorzów Wielkopolski
- Jaśkowski Marcin
MKS "Krakus" Kraków
- Westwal Krzysztof
MKS "Nielba" Wągrowiec
- Malinowski Krystian
SKS "Orlik" Brzeg
- Daniel Łukasz
WLKS "Świt" Wolica
- Chrabąszcz Szymon
UKS " Dziewiątka" Legnica
- Bartłomiejczyk Daniel
LKS
"Dąb" Dąbrowa Białostocka - Bielawski Maciej
Królami strzelców zostali:
Gintowt Tomasz AZS AWF Gorzów Wielkopolski - 36 bramek
Zimoch Filip WLKS "Świt" Wolica - 36 bramek
SKŁAD DRUŻYNY UKS "Wilanowia" Warszawa
1
Bartek Kulik - bramkarz
2 Gras ozimek Jordi - 4 bramki
3 Czerucki Filip - 1 bramka
4 Marszał Mateusz - 1 bramka
5 Machalski Rafał - 12 bramek
6 Mazur Juliusz - 13 bramek
7 Żochowski Michał - 5 bramek
9 Kruszewski Adrian - 10 bramek
10 Przybysz Wiktor - 8 bramek
12 Haładuda Piotr - bramkarz
13 Adamczyk Jędrzej - 1 bramka
14 Wolniewicz Aleksander - 2 bramki
17 Tadrzak Jacek - 22 bramki
TRENER: Andrzej ŁOPAT