XVII Wilanowski Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej Chłopców 18-20. XI. 2016r.
ROCZNIK 2005 |
|||
|
A |
B |
C |
1 |
UKS Wilanowia I Warszawa |
UKS Wilanowia II |
SP 336-UKS Kontra |
2 |
S. P. nr 50 Białystok |
UKSSzczypiorniak Ostrów Wlkp. |
UKPR Agrykola |
3 |
KS Victoria Piaseczno |
Busko Zdrój I |
Busko Zdrój II |
ROCZNIK 2005 |
|||
|
D |
E |
F |
1 |
1A |
1B |
1C |
2 |
2B |
2C |
2A |
3 |
3C |
3A |
3B |
ROCZNIK 2005 |
|||
|
gr.I o miejsca 1-3 |
gr.II o miejsca 4-6 |
Gr.III o miejsca 7-9 |
1 |
1A |
2D |
3D |
2 |
1E |
2E |
3E |
3 |
1F |
2F |
3F |
ROCZNIK 2004 |
||||
|
G |
H |
I |
J |
1 |
UKS Wilanowia |
SP 336-UKS Kontra |
UKPR Agrykola |
KU AZS UMCS Lublin I |
2 |
AZS UMCS Lublin II |
MKS MOSiR Kętrzyn |
KPR Ostrovia |
MDK Bartoszyce |
3 |
Konstantynowski KS Włókniarz |
UKS Sprint Ulan Majorat |
KS Victoria Piaseczno |
UKS Niedwiadek Węgrów |
4 |
|
UKS 49 Białystok |
|
|
ROCZNIK 2004 |
||||
|
K |
L |
M |
N |
1 |
1 G |
1 H |
1 I |
1 J |
2 |
2 H |
2 I |
2 J |
2 G |
3 |
3 I |
3 J |
3 G |
3 H |
4 |
|
|
4H |
|
|
P - miejsce 1-4 |
R - miejsce 5-8 |
S -miejsce 9-13 |
1 |
1 k |
2 k |
3 k |
2 |
1 L |
2 L |
3 L |
3 |
1 m |
2 m |
3 m |
4 |
1 n |
2 n |
3 n |
5 |
|
|
4 k |
Rocznik 2004 gra zgodnie z regulaminem i zasadami ZPRP, nie ma czasu dla
drużyny, kary 1 minutowe.
Rocznik 2005 obie połowy gra każdy
swego, nie ma czasu dla drużyny, kary 1 minutowe.
Czas gry 2x10 min, finały 2x12 min,
1 minuta przerwy, trener nie może brać czasu.
Wszyscy uczestnicy turnieju muszš
posiadać badania sportowe umożliwiajšce udział w zawodach sportowych.
Wszystkie
drużyny muszš być ubezpieczone. Zawodnik może grać tylko w jednej
drużynie.
Rozkład gier.
PIĽTEK 18.11.2016
1 |
12,00 |
A1 UKS Wilanowia I Warszawa |
A3 KS Victoria Piaseczno |
2005 |
|
2 |
12.30 |
C1 SP 336-UKS Kontra |
C2 UKPR Agrykola |
2005 |
|
3 |
12.55 |
1I UKPR Agrykola |
3I KS Victoria Piaseczno |
2004 |
|
4 |
13.20 |
A1 UKS Wilanowia I Warszawa |
A2 S. P. nr 50 Białystok |
2005 |
|
5 |
13.45 |
4H UKS 49 Białystok |
1H SP 336-UKS Kontra |
2004 |
|
6 |
14.10 |
C2 UKPR Agrykola |
C3 Busko Zdrój II |
2005 |
|
7 |
14.35 |
B1 UKS Wilanowia II |
B3 Busko Zdrój I |
2005 |
|
8 |
15.00 |
A2 S. P. nr 50 Białystok |
A3 KS Victoria Piaseczno |
2005 |
|
9 |
15.25 |
1G UKS Wilanowia |
2G AZS UMCS Lublin II |
2004 |
|
10 |
15.50 |
C1 SP 336-UKS Kontra |
C3 Busko Zdrój II |
2005 |
|
11 |
16.15 |
1H SP 336-UKS Kontra |
3H UKS Sprint Ulan Majorat |
2004 |
|
12 |
16.40 |
1I UKPR Agrykola |
2I KPR Ostrovia |
2004 |
|
13 |
17.05 |
B1 UKS Wilanowia II |
B2 UKSSzczypiorniak Ostrów Wlkp. |
2005 |
|
14 |
17.30 |
1G UKS Wilanowia |
3G Konstantynowski KS Włókniarz |
2004 |
|
15 |
17.55 |
1H SP 336-UKS Kontra |
2H MKS MOSiR Kętrzyn |
2004 |
|
16 |
18.20 |
2I KPR Ostrovia |
3I KS Victoria Piaseczno |
2004 |
|
17 |
18.45 |
1J KU AZS UMCS Lublin I |
3J UKS Niedwiadek Węgrów |
2004 |
|
18 |
19.10 |
4H UKS 49 Białystok |
2H MKS MOSiR Kętrzyn |
2004 |
|
19 |
19.35 |
2J MDK Bartoszyce |
3J UKS Niedwiadek Węgrów |
2004 |
|
20 |
20.00 |
2G AZS UMCS Lublin II |
3G Konstantynowski KS Włókniarz |
2004 |
|
21 |
20,25 |
B2 UKSSzczypiorniak Ostrów Wlkp. |
B3 Busko Zdrój I |
2005 |
|
22 |
20,50 |
2H MKS MOSiR Kętrzyn |
3H UKS Sprint Ulan Majorat |
2004 |
|
23 |
21,15 |
1J KU AZS UMCS Lublin I |
2J MDK Bartoszyce |
2004 |
|
24 |
21,40 |
4H UKS 49 Białystok |
3H UKS Sprint Ulan Majorat |
2004 |
|
SOBOTA 19.11.2016r
25 |
8.00 |
1D |
2D |
2005 |
|
26 |
8.25 |
1E |
2E |
2005 |
|
27 |
8.50 |
1F |
2F |
2005 |
|
28 |
9.15 |
2D |
3D |
2005 |
|
29 |
9.40 |
1M |
2M |
2004 |
|
30 |
10.05 |
3M |
4M |
2004 |
|
31 |
10.30 |
1L |
2L |
2004 |
|
32 |
10.55 |
1K |
2K |
2004 |
|
33 |
11.20 |
1M |
3M |
2004 |
|
34 |
11.45 |
1L |
3L |
2004 |
|
35 |
12.10 |
1K |
3K |
2004 |
|
36 |
12.35 |
1N |
2N |
2004 |
|
37 |
13.00 |
2F |
3F |
2005 |
|
38 |
13.25 |
1E |
3E |
2005 |
|
39 |
13.50 |
1D |
3D |
2005 |
|
40 |
14.15 |
1F |
3F |
2005 |
|
41 |
14.40 |
2E |
3E |
2005 |
|
42 |
15.05 |
1M |
4M |
2004 |
|
43 |
15.30 |
1N |
3N |
2004 |
|
44 |
15.55 |
2M |
3M |
2004 |
|
45 |
16.20 |
2L |
3L |
2004 |
|
46 |
16.45 |
2K |
3K |
2004 |
|
47 |
17.10 |
2N |
3N |
2004 |
|
48 |
17.35 |
2M |
4M |
2004 |
|
49 |
18.00 |
gr.I 1 Miejsce 1-3 |
gr.I 3 Miejsce 1-3 |
2005 |
|
50 |
18.25 |
gr.II 1 Miejsce 4-6 |
gr.II 3 Miejsce 4-6 |
2005 |
|
51 |
18.50 |
gr.III 1 Miejsce 7-9 |
gr.III 3 Miejsce 7-9 |
2005 |
|
Półfinały 2004 |
|||||
52 |
19.15 |
1P |
4P |
2004 |
|
53 |
19.40 |
2P |
3P |
2004 |
|
54 |
20.05 |
1R |
4R |
2004 |
|
55 |
20.30 |
2R |
3R |
2004 |
|
56 |
20.55 |
1S |
4S |
2004 |
|
57 |
21,20 |
2S |
3S |
2004 |
W półfinałach i finałach rocznik 2004 gra systemem pucharowym (w finałach 2x12 min) Rocznik 2005 gra cały czas 2x10 min
NIEDZIELA 20.11.2016
58 |
8,00 |
gr.III - 2 |
gr.III - 3 |
Miejsce 7-9 |
|
59 |
8,30 |
Przegrany z 56 |
Przegrany z 57 |
2004 |
Miejsce 11 |
60 |
9,00 |
Wygrany z 56 |
Wygrany z 57 |
2004 |
Miejsce 9-10 |
61 |
9,30 |
gr.III - 1 |
gr.III - 2 |
Miejsce 7-9 |
|
62 |
10,00 |
gr.II - 2 |
gr.II - 3 |
Miejsce 4-6 |
|
63 |
10,30 |
Przegrany z 54 |
Przegrany z 55 |
2004 |
Miejsce 7-8 |
64 |
11,00 |
Przegrany 59 |
S4 |
2004 |
Miejsce 12-13 |
65 |
11,30 |
gr.II - 1 |
gr.II - 2 |
2005 |
Miejsce 4-6 |
66 |
12,00 |
gr.I - 1 |
gr.I - 2 |
Miejsce 1-3 |
|
67 |
12,30 |
Wygrany z 54 |
Wygrany z 55 |
2004 |
Miejsce 5-6 |
78 |
13,00 |
Przegrany z 52 |
Przegrany z 53 |
2004 |
Miejsce 3-4 |
69 |
13,30 |
gr.I - 2 |
gr.I - 3 |
2005 |
Miejsce 1-3 |
70 |
14,00 |
Wygrany z 52 |
Wygrany z 53 |
2004 |
Miejsce 1-2 |
ZAKOŃCZENIE TURNIEJU godz. 15,00
Klasyfikacja końcowa
ROCZNIK 2004 |
ROCZNIK 2005 |
||
1 |
|
1 |
|
2 |
|
2 |
|
3 |
|
3 |
|
4 |
|
4 |
|
5 |
|
5 |
|
6 |
|
6 |
|
7 |
|
7 |
|
8 |
|
8 |
|
9 |
|
9 |
|
10 |
|
|
|
11 |
|
||
12 |
|
||
13 |
|
Rocznik 2004 |
Klub |
Najlepszy zawodnik w turnieju |
|
|
|
Najlepszy bramkarz w turnieju |
|
|
|
Najlepszy strzelec w turnieju |
|
|
|
Rocznik 2005 |
Klub |
Najlepszy zawodnik w turnieju |
|
|
|
Najlepszy bramkarz w turnieju |
|
|
|
Najlepszy strzelec w turnieju |
|
|
|
Najlepszy zawodnik drużyny
Rocznik 2004 |
|
UKS Wilanowia |
|
SP 336-UKS Kontra |
|
KU AZS UMCS Lublin I |
|
AZS UMCS Lublin II |
|
MKS MOSiR Kętrzyn |
|
MDK Bartoszyce |
|
UKPR Agrykola |
|
UKS Sprint Ulan Majorat |
|
KPR Ostrovia |
|
UKS Niedwiadek Węgrów |
|
UKS 49 Białystok |
|
Konstantynowski KS Włókniarz |
|
KS Victoria Piaseczno |
|
Najlepszy zawodnik drużyny
Rocznik 2005 |
|
UKS Wilanowia I Warszawa |
|
UKS Wilanowia II Warszawa |
|
S. P. nr 50 Białystok |
|
UKS Szczypiorniak Ostrów Wlkp. |
|
KS Victoria Piaseczno |
|
UKPR Agrykola |
|
SP 336-UKS Kontra |
|
Busko Zdrój I |
|
Busko Zdrój II |
|
|
|
Trenerzy
1 |
UKS Wilanowia I Warszawa |
2004 |
Adam Królak |
2 |
SP 336-UKS Kontra |
2004 |
|
3 |
KU AZS UMCS Lublin I |
2004 |
|
4 |
KU AZS UMCS Lublin II |
2004 |
|
5 |
MKS MOSiR Kętrzyn |
2004 |
|
6 |
MDK Bartoszyce |
2004 |
|
7 |
UKPR Agrykola |
2004 |
|
8 |
UKS Sprint Ulan Majorat |
2004 |
Wiesław Zienkiewicz |
9 |
KPR Ostrovia |
2004 |
|
10 |
UKS Niedwiadek Węgrów |
2004 |
|
11 |
UKS 49 Białystok |
2004 |
|
12 |
Konstantynowski KS Włókniarz |
2004 |
|
13 |
KS Victoria Piaseczno |
2004 |
|
14 |
UKS Wilanowia I |
2005 |
Andrzej Łopat |
15 |
SP 336-UKS Kontra |
2005 |
|
16 |
S. P. nr 50 Białystok |
2005 |
|
17 |
Busko Zdrój I |
2005 |
|
18 |
Busko Zdrój II |
2005 |
|
19 |
UKS Szczypiorniak Ostrów.W |
2005 |
|
20 |
KS Victoria Piaseczno |
2005 |
|
21 |
UKS Wilanowia II |
2005 |
|
22 |
UKPR Agrykola |
2005 |
|