Liga Młodzików - grupa B 2007/2008
Skład zespołu UKS "Wilanowia I /rocznik 1993/ Skład zespołu UKS "Wilanowia II /rocznik 1994/ | |
1 | Rafał Jarkiewicz 1 Bartłomiej Kulik |
2 | Aleksander Ferenc 2 Jordi Gras-Ozimek |
3 | Mateusz Jasiński 3 Czerucki Filip |
4 | Szymon Kwiatkowski 4 Mateusz Marszał |
5 | Marcin Chabrowski 5 Rafał Machalski |
6 | Jakub Nowak 6 Juliusz Mazur |
7 | Jędrzej Kordas 7 Michał Żochowski |
8 | Michał Bajerowski 8 Jakub Miszczyński |
9 | Przemysław Krupiński 9 Adrian Kruszewski |
11 | Krzysztof Kowalczyk 10 Wiktor Przybysz |
12 | Oliwer Samulak 11 Michał Narojczyk |
13 | Konrad Piotrowski 12 Piotr Haładuda |
14 | Michał Miecznikowski 13 Jędrzej Adamczyk |
15 | Maciej Grzęda 14 Aleksander Wolniewicz |
17 | Gustaw Padamczyk 15 Michał Lewandowski |
. | . 17 Jacek Tadrzak |
. | . 18 Jakub Jabłoński |
. | . |
trener: Arkadiusz Dudaref trener: Andrzej Łopat |
Grupa A |
Grupa B |
||
1 | MUKS 21 Płock I | 1 | WCSM Agrykola Warszawa I |
2 | MUKS 21 Płock II | 2 | WCSM Agrykola Warszawa II |
3 | SKF Wisła Płock I | 3 | UKS Wilanowia Warszawa I |
4 | SKF Wisła Płock II | 4 | UKS Wilanowia Warszawa II |
5 | MKS Jurand Ciechanów | 5 | KS Warszawianka Warszawa - zespół wycofał się |
6 | MKS Kasztelan Sierpc | 6 | MUKS Czarni Regimin |
7 | UMKS Trójka Ostrołęka | 7 | .UKS Kontra Warszawa |
8 | UKS Aura Chorzele | . | . |
GRUPA A | GRUPA B | ||||||
09.09.07 - kolejka 1 | runda 1 | runda 2 | 28.10.07 - kolejka 8 | 09.09.07 - kolejka 1 | runda 1 | runda 2 | 28.10.07 - kolejka 8 |
MUKS 21 Płock II |
29:22(12:6) | 25:31 (15:18) |
UMKS Trójka Ostrołęka |
WCSM Agrykola I |
- | - | pauzuje |
MKS Jurand Ciechanów |
36:15(19:7) | 38:25 (17:13) |
UKS Aura Chorzele |
pauzuje | - | - |
UKS Wilanowia II |
SKF Wisła Płock I |
33:13(15:6) | 34:17 (17:6) |
SKF Wisła Płock II |
UKS Wilanowia I |
50:10 (22:4) | 35:24 ( 17:9) |
MUKS Czarni Regimin |
MKS Kasztelan Sierpc |
19:32(11:14) | 19:25 (8:13) |
MUKS 21 Płock I |
WCSM Agrykola II |
32:44(16:20) | 32:42 (13:21) |
UKS Kontra Warszawa |
16.09.07 - kolejka 2 | runda 1 | runda 2 | 11.11.07 - kolejka 9 | 16.09.07 - kolejka 2 | runda 1 | runda 2 | 11.11.07 - kolejka 9 |
UMKS Trójka Ostrołęka |
19:38(9:17) | 14:35(5:16) |
MUKS 21 Płock I |
pauzuje | - | - |
UKS Kontra Warszawa |
SKF Wisła Płock II |
25:13(13:5) | 16: 18(9:6) |
MKS Kasztelan Sierpc |
WCSM Agrykola II |
17-37 (6:16) |
21:41(8:23) |
UKS Wilanowia I |
UKS Aura Chorzele |
10:48( 5:20) | 0 :10vo |
SKF Wisła Płock I |
UKS Wilanowia II |
37-27 17:12) | 25:22(13:13) |
MUKS Czarni Regimin |
MUKS 21 Płock II |
19:32 (10:17) | 24:32 (13:14) |
MKS Jurand Ciechanów |
WCSM Agrykola I |
- | - | pauzuje |
23.09.07 - kolejka 3 | runda 1 | runda 2 | 18.11.07 - kolejka 10 | 23.09.07 - kolejka 3 | runda 1 | runda 2 | 18.11.07 - kolejka 10 |
MKS Jurand Ciechanów |
32:11 (18:3) | 32:23 (15:10) |
UMKS Trójka Ostrołęka |
pauzuje | - | - | pauzuje |
SKF Wisła Płock I |
45:25 (21:11) | 29:16 (14:8) |
MUKS 21 Płock II |
MUKS Czarni Regimin |
7:35(5:18) |
6:42(0:23) |
WCSM Agrykola I |
MKS Kasztelan Sierpc |
39:22 (20:9) | 33:26 (13:12) |
UKS Aura Chorzele |
WCSM Agrykola II |
17:35(5:17) | 27:36(13:20) |
UKS Wilanowia II |
MUKS 21 Płock I |
32:23 (16:9) | 36:21 (18:9) |
SKF Wisła Płock II |
UKS Kontra Warszawa |
22:50(6:25) | 18:40(9:22) |
UKS Wilanowia I |
30.09.07 - kolejka 4 | runda 1 | runda 2 | 02.12.07 - kolejka 11 | 30.09.07 - kolejka 4 | runda 1 | runda 2 | 02.12.07 - kolejka 11 |
UMKS Trójka Ostrołęka |
17:22 (7:7) | 17:27 (8:12) |
SKF Wisła Płock II |
pauzuje | - | - |
UKS Wilanowia I |
UKS Aura Chorzele |
25:54 (12:22) | 26:51 (16:23) |
MUKS 21 Płock I |
UKS Wilanowia II |
37:25(18:12) |
36:33(18:16) |
UKS Kontra Warszawa |
MUKS 21 Płock II |
27:35 (12:20) | 19:31 (9:14) |
MKS Kasztelan Sierpc |
WCSM Agrykola I |
47:14(25:7) | 40:20 (19:10) |
WCSM Agrykola II |
MKS Jurand Ciechanów |
27:28 (14:12) | 20:38 (10:15) |
SKF Wisła Płock I |
pauzuje | - | - |
MUKS Czarni Regimin |
07.10.07 - kolejka 5 | runda 1 | runda 2 | 13.01.08 - kolejka 12 | 07.10.07 - kolejka 5 | runda 1 | runda 2 | 13.01.08 - kolejka 12 |
SKF Wisła Płock I |
42:10(20:3) | 49:14 (16:6) |
UMKS Trójka Ostrołęka |
MUKS Czarni Regimin |
- | - | pauzuje |
MKS Kasztelan Sierpc |
23:23 (10:13) | 22:30(14:12) |
MKS Jurand Ciechanów |
WCSM Agrykola II |
- | - | pauzuje |
MUKS 21 Płock I |
47:27 (19:19) | 39:26(22:14) |
MUKS 21 Płock II |
UKS Kontra Warszawa |
15:35 (6:17) | 22:44 (9:22) |
WCSM Agrykola I |
SKF Wisła Płock II |
10:0 vo | 33:32(14:18) |
UKS Aura Chorzele |
UKS Wilanowia I |
29:18 (17:9) | 29:21(15:10) |
UKS Wilanowia II |
14.10.07 - kolejka 6 | runda 1 | runda 2 | 20.01.08 - kolejka 13 | 14.10.07 - kolejka 6 | runda 1 | runda 2 | 20.01.08 - kolejka 13 |
UMKS Trójka Ostrołęka |
37:15 (17:8) | 29:34(12:18) |
UKS Aura Chorzele |
pauzuje | - | - |
UKS Wilanowia II |
MUKS 21 Płock II |
26:33 (10:13) | 20:19(10:12) |
SKF Wisła Płock II |
WCSM Agrykola I |
23:22 (12:11) |
20:25 (4:12) |
UKS Wilanowia I |
MKS Jurand Ciechanów |
28:26 (13:10) | 21:33(10:16) |
MUKS 21 Płock I |
pauzuje | - | - |
UKS Kontra Warszawa |
SKF Wisła Płock I |
29:14 (15:4) | 32:14(19:9) |
MKS Kasztelan Sierpc |
MUKS Czarni Regimin |
29:31 (14:16) | 31:29(14:15) |
WCSM Agrykola II |
21.10.07 - kolejka 7 | runda 1 | runda 2 | 02.02.08 - kolejka 14 | 21.10.07 - kolejka 7 | runda 1 | runda 2 | 02.02.08 - kolejka 14 |
MKS Kasztelan Sierpc |
28:19 (10:7) |
20:20(11:11) |
UMKS Trójka Ostrołęka |
WCSM Agrykola II |
- | - | pauzuje |
MUKS 21 Płock I |
31:38 (17:19) |
27:37(16:19) |
SKF Wisła Płock I |
UKS Kontra Warszawa |
28:19 (13:7) |
23:35(11:17) |
MUKS Czarni Regimin |
SKF Wisła Płock II |
21:26 (10:11) | 20:24 |
MKS Jurand Ciechanów |
UKS Wilanowia I |
- | - | pauzuje |
UKS Aura Chorzele |
28:29 (17:13) | 0:10 vo |
MUKS 21 Płock II |
UKS Wilanowia II |
20:29 (8:19) | 24:37(10:18) |
WCSM Agrykola I |
TABELA PO I RUNDZIE
Grupa A | Grupa B | |||||||
kol. | drużyna | punkty | bramki | kol. | drużyna | punkty | bramki | |
1 | SKF Wisła Płock I | 14:0 | 263:136 | 1 | WCSM Agrykola I | 10:0 | 159:78 | |
2 | MKS Jurand Ciechanów | 11:3 | 203:143 | 2 | UKS Wilanowia I | 8:2 | 188:89 | |
3 | MUKS 21 Płock I | 10:4 | 260:179 | 3 | UKS Wilanowia II | 6:4 | 146:127 | |
4 | SKF Wisła Płock II | 8:6 | 145:138 | 4 | UKS Kontra Warszawa | 4:6 | 154:153 | |
5 | MKS Kasztelan Sierpc | 7:7 | 171:177 | 5 | WCSM Agrykola II | 2:8 | 111:192 | |
6 | MUKS 21 Płock II | 4:10 | 182:223 | 6 | MUKS Czarni Regimin | 0:10 | 92:182 | |
7 | UMKS Trójka Ostrołęka | 2:12 | 135:206 | |||||
8 | UKS Aura Chorzele | 0:14 | 115:252 |
TABELA PO II RUNDZIE
Grupa A | Grupa B | |||||||
kol. | drużyna | punkty | bramki | kol. | drużyna | punkty | bramki | |
1 | SKF Wisła Płock I - awans | 28:0 | 503:259 | 1 | UKS Wilanowia I - awans | 18:2 | 382:169 | |
2 | MUKS 21 Płock I - awans | 22:6 | 510:346 | 2 | WCSM Agrykola I - awans | 18:2 | 342:175 | |
3 | MKS Jurand Ciechanów - awans | 21:7 | 400:328 | 3 | UKS Wilanowia II - awans | 12:8 | 288:275 | |
4 | MKS Kasztelan Sierpc | 14:14 | 328:345 | 4 | UKS Kontra Warszawa | 6:14 | 292:340 | |
5 | SKF Wisła Płock II | 12:16 | 298:319 | 5 | MUKS Czarni Regimin | 4:16 | 242:336 | |
6 | MUKS 21 Płock II | 8:20 | 322:404 | 6 | WCSM Agrykola II | 2:18 | 208:382 | |
7 | UMKS Trójka Ostrołęka | 5:23 | 283:428 | |||||
8 | UKS Aura Chorzele | 2:26 | 258:456 |
TABELA
Tabela grupy finałowej po rundzie zasadniczej:
kol. | drużyna | punkty | bramki |
1 | SKF Wisła Płock | 8:0 | 151:105 |
2 | UKS Wilanowia I | 6:2 |
105:82 |
3 | WCSM Agrykola I | 6:2 |
109:91 |
4 | MUKS 21 Płock | 2:6 |
117:124 |
5 | MKS Jurand Ciechanów | 2:6 |
96:125 |
6 | UKS Wilanowia II | 0:8 | 73:124 |
02.03.08 - kolejka 15 | runda 1 | runda 2 | 05.04.08 - kolejka 18 |
SKF Wisła Płock |
40:18(19:7) | 38:19 |
UKS Wilanowia II |
MKS Jurand Ciechanów |
21:33(11:10) | 17:41 |
UKS Wilanowia I |
MUKS 21 Płock |
28:28 | 26:33 |
WCSM Agrykola |
09.03.08 - kolejka 16 | runda 1 | runda 2 | 12.04.08 - kolejka 19 |
WCSM Agrykola | 22:24(13:11) | 5 dla Agrykoli | SKF Wisła Płock |
UKS Wilanowia II | 28:28(12:16) | Jurand | MKS Jurand Ciechanów |
UKS Wilanowia I | 39:22(17:10) | 36:35(19:17) | MUKS 21 Płock |
16.03.08 - kolejka 17 | runda 1 | runda 2 | 19.04.08 - kolejka 20 |
SKF Wisła Płock | 20:21(13:10) | 23:25 | UKS Wilanowia I |
MUKS 21 Płock | 42:21(19:10) | UKS Wilanowia II | |
MKS Jurand Ciechanów | 13:25(5:10) | WCSM Agrykola |
TABELA KOŃCOWA
kol. | drużyna | punkty | bramki |
1 | UKS Wilanowia I | 18:2 | |
2 | SKF Wisła Płock | 14:6 | |
3 | WCSM Agrykola I | 13:5 | |
4 | MUKS 21 Płock | 6:12 | |
5 | MKS Jurand Ciechanów | 5:13 | |
6 | UKS Wilanowia II | 1:17 |
Awans do ćwierćfinałów MP
UKS Wilanowia Warszawa
WCSM Agrykola Warszawa( jeżeli wygra z MKS Jurand Ciechanów)
ZAŁOŻENIA DO ORGANIZACJI ROZGRYWEK W KATEGORIACH MŁODZIE
ŻOWYCH ZPRP - sezon 2007/2008
Ćwierćfinał Mistrzostw Polski Młodzików 16-18.05.2008r.
Grupa V
1. UKS Wilanowia Warszawa (Mazowieckie - 1)
2. ............................................ (Warmińsko-Mazurskie - 1)
3. ............................................ (Podlaskie - 2)
4. ............................................ (Pomorskie - 2)
Terminarz gier
16.05.08r - piątek | 17.05.08r - sobota | 18.05.08r - niedziela | |||
Tabela
UKS Wilanowia | pkt | bramki | miejsce | ||||
UKS Wilanowia | |||||||