Liga dzieci – chłopców 2007/2008
(Rocznik 1995)
|
Grupa I |
|
Grupa II |
1 |
UKS Wilanowia I Warszawa |
1 |
UKS Regimin |
2 |
UKS Targówek Warszawa |
2 |
UKS Wilanowia II Warszawa |
3 |
KS Warszawianka Warszawa |
3 |
MKS Jurand I Ciechanów |
4 |
Węgrów |
4 |
MUKS Płock |
5 |
Przysucha |
5 |
SKF Wisła Płock |
6 |
Radom |
6 |
MKS Jurand II Ciechanów |
Kolejka 1 |
6.X.2007 |
|
6.X.2007 |
Kolejka 1 |
||
Wilanowia I |
Radom |
9:20 (7:12) |
24:19 (14:9) |
Regimin |
Jurand II |
|
Targówek |
Przysucha |
17:40 (4:22) |
6:42 (3:23) |
Wilanowia II |
Wisła |
|
Warszawianka |
Węgrów |
36:7 (20:1) |
7:20 (3:9) |
Jurand I |
MUKS |
Kolejka 2 |
13.X.2007 |
|
13.X.2007 |
Kolejka 2 |
||
Radom |
Węgrów |
42:14 (24:6) |
16:21 (10:14) |
Jurand II |
MUKS |
|
Przysucha |
Warszawianka |
32:23 (18:8) |
31:13 (15:7) |
Wisła |
Jurand I |
|
Wilanowia I |
Targówek |
21:13 (10:7) |
28:20 (16:6) |
Regimin |
Wilanowia II |
Kolejka 3 |
20.X.2007 |
|
20.X.2007 |
Kolejka 3 |
||
Targówek |
Radom |
22:38 (11:22) |
13:27 (7:12) |
Wilanowia II |
Jurand II |
|
Warszawianka |
Wilanowia I |
23:13 (13:9) |
17:22 (9:11) |
Jurand I |
Regimin |
|
Węgrów |
Przysucha |
16:47 (8:18) |
23:27 (14:12) |
MUKS |
Wisła |
Kolejka 4 |
27.X.2007 |
|
27.X.2007 |
Kolejka 4 |
||
Radom |
Przysucha |
29:24 (17:12) |
17:34 (10:20) |
Jurand II |
Wisła |
|
Wilanowia I |
Węgrów |
20:23 (12:9) |
19:24 (11:12) |
Regimin |
MUKS |
|
Targówek |
Warszawianka |
15:31 (7:18) |
17:33 (11:16) |
Wilanowia II |
Jurand I |
Kolejka 5 |
17.XI.2007 |
|
17.XI.2007 |
Kolejka 5 |
||
Warszawianka |
Radom |
16:22 (9:13) |
21:11 (11:8) |
Jurand I |
Jurand II |
|
Węgrów |
Targówek |
24:26 (15:14) |
37:8 (16:4) |
MUKS |
Wilanowia II |
|
Przysucha |
Wilanowia I |
37:22 (24:14) |
25:18 (15:12) |
Wisła |
Regimin |
Kolejka 6 |
8.XII.2007 |
|
8.XII.2007 |
Kolejka 6 |
||
Radom |
Wilanowia I |
29:14 (13:8) |
23:14 (14:7) |
Jurand II |
Regimin |
|
Przysucha |
Targówek |
50:22 (24:10) |
45:12 (19:9) |
Wisła |
Wilanowia II |
|
Węgrów |
Warszawianka |
17:33 (13:15) |
39:10 (22:4) |
MUKS |
Jurand I |
Kolejka 7 |
15.XII.2007 |
|
15.XII.2007 |
Kolejka 7 |
||
Węgrów |
Radom |
19:30 (10:14) |
36:7 (25:1) |
MUKS |
Jurand II |
|
Warszawianka |
Przysucha |
26:32 (19:19) |
11:30 (7:18) |
Jurand I |
Wisła |
|
Targówek |
Wilanowia I |
24:31 (11:12) |
17:22 (9:11) |
Wilanowia II |
Regimin |
Kolejka 8 |
12.I.2008 |
|
12.I.2008 |
Kolejka 8 |
||
Radom |
Targówek |
44:17 (23:9) |
36:10 (18:6) |
Jurand II |
Wilanowia II |
|
Wilanowia I |
Warszawianka |
11:17 (1:7) |
16:17 (8:9) |
Regimin |
Jurand I |
|
Przysucha |
Węgrów |
35:23 (17:11) |
29:20 (13:15) |
Wisła |
MUKS |
Kolejka 9 |
19.I.2008 |
|
19.I.2008 |
Kolejka 9 |
||
Przysucha |
Radom |
26:28 (18:14) |
30:19 (19:12) |
Wisła |
Jurand II |
|
Węgrów |
Wilanowia I |
31:18 (21:9) |
25:9 (13:3) |
MUKS |
Regimin |
|
Warszawianka |
Targówek |
32:22 (19:9) |
25:14 (12:11) |
Jurand I |
Wilanowia II |
Kolejka 10 |
26.I.2008 |
|
26.I.2009 |
Kolejka 10 |
||
Radom |
Warszawianka |
30:16 (15:10) |
19:18 (9:9) |
Jurand II |
Jurand I |
|
Targówek |
Węgrów |
26:31 (15:18) |
12:38 (5:17) |
Wilanowia II |
MUKS |
|
Wilanowia I |
Przysucha |
16:31 (9:20) |
14:27 (10:14) |
Regimin |
Wisła |
TABELA PO I RUNDZIE
Grupa A | Grupa B | |||||||
kol. | drużyna | punkty | bramki | kol. | drużyna | punkty | bramki | |
1 | UKS Trójka Radom | 10:0 | 151:85 | 1 | SKF Wisła Płock | 10:0 | 159:77 | |
2 | UKS Jedynka Przysucha | 8:2 | 170:107 | 2 | MUKS 23 Płock | 8:2 | 125:77 | |
3 | KS Warszawianka | 6:4 | 162:106 | 3 | MUKS Czarni Regimin | 6:4 | 111:105 | |
4 | UKS Targówek | 2:8 | 110:187 | 4 | MKS Jurand Ciechanów I | 4:6 | 121:101 | |
5 | UKS Niedzwiadek Węgrów | 2:8 | 84:171 | 5 | MKS Jurand Ciechanów II | 2:8 | 90:113 | |
6 | UKS Wilanowia I | 2:8 | 85:116 | 6 | UKS Wilanowia II | 0:10 | 64:167 | |
7 | ||||||||
8 |
TABELA PO II RUNDZIE
Grupa A | Grupa B | |||||||
kol. | drużyna | punkty | bramki | kol. | drużyna | punkty | bramki | |
1 | UKS Trójka Radom | 20:0 | 312:177 | 1 | SKF Wisła Płock | 20:0 | 320:153 | |
2 | UKS Jedynka Przysucha | 16:4 | 346:222 | 2 | MUKS 23 Płock | 16:4 | 283:144 | |
3 | KS Warszawianka | 12:8 | 220:174 | 3 | MUKS Czarni Regimin | 8:12 | 186:204 | |
4 | UKS Niedzwiadek Węgrów | 4:16 | 197:303 | 4 | MKS Jurand Ciechanów I | 8:12 | 202:219 | |
5 | UKS Wilanowia I | 4:16 | 175:303 | 5 | MKS Jurand Ciechanów II | 8:12 | 194:221 | |
6 | UKS Targówek | 2:20 | 196:304 | 6 | UKS Wilanowia II | 0:20 | 129:333 | |
7 | ||||||||
8 |
Trzy najlepsze drużyny awansują do finału z zaliczeniem meczy z grupy eliminacyjnej.
Terminy: 22,29.III.2008, 5,12,19,26.IV.2008
Pozostałe drużyny grają o miejsce mecz i rewanż.
Terminy: 29.III.2008, 12.IV.2008
29.03.2008r.
O miejsce 9: 80 UKS Wilanowia Warszawa –
MKS Jurand II Ciechanów godz. 13.00
O miejsce 11: 81 UKS Maraton Targówek – UKS Wilanowia II Warszawa
12.04.2008r,
O miejsce 9: 83 MKS Jurand II – UKS Wilanowia
O miejsce 11: 84 UKS Wilanowia II – UKS Maraton
godz. 10.00